انفجارهای هسته ای کوچکتر به عنوان چالش جدید آمادگی اضطراری در پزشکی بلایا و سلامت عمومی

تحولات بین‌المللی اخیر آگاهی گسترده‌تری از آسیب‌پذیری در برابر صلح جهانی ناشی از احتمال فزاینده رویدادهای هسته‌ای به ارمغان آورده است. افزایش تهدیدات هسته‌ای روسیه در رابطه با جنگ کنونی اوکراین به‌طور موجهی نگرانی‌هایی را در مورد پتانسیل جنگ هسته‌ای با ایالات متحده و ناتو و پیامدهای وحشتناک در مقیاس بزرگ برای جمعیت‌های سراسر جهان ایجاد کرده است. نظرسنجی های اخیر نشان داده است که 75 تا 80 درصد از مردمی که در سراسر جهان و به طور مداوم در سراسر کشورها مورد بررسی قرار گرفتند، معتقدند که احتمال وقوع جنگ هسته ای در حال حاضر بیشتر از گذشته است. در واقع، ترس از درگیری هسته ای در چنین مقیاس جهانی منجر به عدم شناخت آنچه که عموماً به عنوان احتمال بسیار بیشتر انفجارهای هسته ای نسبتاً کوچکتر شناخته می شود، حداقل در کوتاه مدت، منجر شده است. از آنجایی که انفجارهای هسته ای در آمادگی اضطراری به عنوان رویدادهایی با تأثیر زیاد اما کم احتمال در نظر گرفته می شوند، متعاقباً تأکید کمی بر آماده سازی برای آنها، چه رویدادهای هسته ای در مقیاس بزرگ یا کوچک، صورت گرفته است.

به طور خلاصه، بنابراین، ما خود را در محیط کنونی می یابیم که در آن آگاهی نسبت به یک تهدید هسته ای به شدت افزایش یافته است، اگرچه ترس برای رویدادهای هسته ای با احتمال کمتر در مقیاس بزرگ غالب است تا رویدادهای هسته ای در مقیاس کوچک. و صراحتاً آمادگی کمی برای هر رویداد هسته ای وجود دارد.

 

کپی با ذکر منبع وبسایت جامع سلامت در حوادث و بلایا مجاز می باشد.

طراحی سایت فوری,آموزش جوملا,xvhpd shdj,پرکلرواتیلن,طراحی سایت صنعتی,تبلیغات گوگل,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی سایت حرفه ای,طراحی اپلیکیشن,طراحی لوگو,پرکلراتیلن,طراحی سايت با جوملا,آموزش طراحی سایت,طراحی سایت ارزان,تبلیغ گوگل,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی اپلیکیشن اندروید,ماژول تاریخ ایرانی,قیمت طراحی سایت,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,قیمت تبلیغات گوگل,ساعت برای جوملا,طراحی سایت مذهبی,طراحی کاتالوگ حرفه ای,ماژول تاریخ انگلیسی,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,گوگل ادوردز,تبلیغات در گوگل,طراحی سایت حرفه ای,ماژول تاریخ جوملا,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی سایت رایگان,طراحی سایت 24 ساعته,تبلیغات در سایت گوگل,سایت های آماده,سایت آماده,آموزش طراحی وب سایت,طراحی سایت املاک,قیمت طراحی وب سایت,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,طراحی اپلیکیشن موبایل,وب سایت ارزان,ساعت متحرک جوملا,ماژول تاریخ عربی,تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ شمسی,تبلیغات در صفحه اول گوگل,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سايت با جوملا,پرکلر اتیلن,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت خبرگزاری,ماژول ساعت برای جوملا,طراحی سایت مداحی,طراحی کارت ویزیت,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت در 24 ساعت,طراحی وب سایت حرفه ای,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی سایت شخصی,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت فروشگاهی,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی سایت خبری,